Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Partnerzy
Partnerzy serwisu
Przeloty z Katowic do Bolonii od 99,00 zł

Wylot z:
Katowice, Polska

Lotnisko wylotu:
Katowice Pyrzowice (KTW)

Linia lotnicze:

Wizz Air

Przylot do:
Bolonia, Włochy

Lotnisko przylotu:
Bolonia Forli Airport (FRL)

Bezpośrednie tanie loty z Katowic do Bolonii oferują tanie linie Wizzair. Loty w sezonie wiosna – lato 2017 startują 2 razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wylot z katowickiego lotniska o godzinie 10:45, lądowanie w Bolonii o godzinie 12:25. Loty z Bolonii do Katowic liniami Wizzair również w poniedziałki i w piątki o godzinie 12:55-14:35. Bilety lotnicze do Bolonii online lub za pośrednictwem infolinii, która jest dostępna 7 dni w tygodniu.

Tanie przeloty do Bolonii
Lot Data Promocji Linia Cena
Wrocław - Boloniaod 2017-02-10 do 2017-08-31109.00
Kraków - Boloniaod 2017-03-07 do 2017-09-3099.00
Warszawa - Boloniaod 2017-03-03 do 2017-10-1499.00
Przykładowe przeloty Katowice - Bolonia
Wylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
W6 1159
W6
2017-05-05 11:45 Katowice (KTW)
2017-05-05 13:25 Bolonia (BLQ)
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Bolonia (BLQ)
Katowice (KTW)
Znaleziony lot
Cena: 409 PLN
Wylot
Czas podróży: 22h 15m / 1 przesiadka
2017-05-05 18:55 Katowice (KTW)
2017-05-06 17:10 Bolonia (BLQ)
1
W6 1175
2017-05-05 18:55 Katowice (KTW)
2017-05-05 21:45 Barcelona (BCN)
W6
2
VY 6522
2017-05-06 15:30 Barcelona (BCN)
2017-05-06 17:10 Bolonia (BLQ)
VY
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Bolonia (BLQ)
Katowice (KTW)
Znaleziony lot
Cena: 600 PLN
Wylot
Czas podróży: 15h 10m / 1 przesiadka
2017-05-05 19:40 Katowice (KTW)
2017-05-06 10:50 Bolonia (BLQ)
1
LH 1361
2017-05-05 19:40 Katowice (KTW)
2017-05-05 21:15 Frankfurt (FRA)
LH
2
LH 282
2017-05-06 09:30 Frankfurt (FRA)
2017-05-06 10:50 Bolonia (BLQ)
LH
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Bolonia (BLQ)
Katowice (KTW)
Znaleziony lot
Cena: 1529 PLN
Wylot
Czas podróży: 8h 40m / 1 przesiadka
2017-05-05 15:35 Katowice (KTW)
2017-05-06 00:15 Bolonia (BLQ)
1
LH 1357
2017-05-05 15:35 Katowice (KTW)
2017-05-05 17:10 Frankfurt (FRA)
LH
2
LH 290
2017-05-05 22:55 Frankfurt (FRA)
2017-05-06 00:15 Bolonia (BLQ)
LH
Przylot
Czas podróży: / -1 przesiadka
Bolonia (BLQ)
Katowice (KTW)
Znaleziony lot
Cena: 1883 PLN
Katowice Bolonia Loty. Partner serwisu: Bilety Lotnicze dostarcza serwis Infoloty.pl